Rezerwacja
Rozsmakuj się
w naszej domowej kuchni

Restauracja

Restauracja

Chcemy, aby każdy Gość naszej restauracji poczuł się w niej jak w domu u najlepszych przyjaciół.

Dlatego też serwujemy klasyczne dania kuchni polskiej, które wszyscy znają i uwielbiają. Wyznajemy zasadę, że to, co najlepsze - mamy naprawdę blisko. Goście cenią sobie takie podejście, ponieważ sprawia ono, że czują się u nas swobodnie i komfortowo.

Imprezy

Nasza restauracja oferuje możliwość organizacji kameralnych imprez okolicznościowych. Odbywają się one na piętrze, dzięki czemu świętujący Goście mogą czuć się w pełni komfortowo, gdyż cała górna przestrzeń jest do ich dyspozycji.
 Z powodzeniem organizujemy zarówno obiady poślubne, chrzciny, przyjęcia komunijne, jak i różnego rodzaju jubileusze oraz przyjęcia urodzinowe. Goście cenią sobie unikalne połączenie wyjątkowych wnętrz z duszą z pysznymi daniami kuchni polskiej serwowanymi przez naszą restaurację. Imprezy u nas są zawsze udane.

Bar i kawiarnia

Wiemy, że ma nic lepszego od popołudniowej kawy z czymś słodkim do kompletu.

Dlatego też nasza kawiarnia każdego dnia oferuje zarówno aromatyczne kawy, jak i doskonałe desery, które w mgnieniu oka poprawiają nastrój. Zadbaliśmy także o to, aby amatorzy win i mocniejszych trunków znaleźli w naszym doskonale zaopatrzonym barze i piwniczce coś dla siebie. Wszystko po to by relaks był bardziej wyrafinowany, a jednocześnie w pełni komfortowy.

Taras letni

Goście wprost uwielbiają delektować się posiłkami lub kawą na tarasie. To miejsce, w którym można się zrelaksować po ciężkim dniu i na chwilę zapomnieć o całym świecie.

Wypoczynek połączony z doskonałymi daniami sprawia, że to właśnie w tym miejscu nasi Goście odzyskują siły do dalszego działania. Przyznajemy się w sekrecie, że sami bardzo lubimy to miejsce i jest ono naszym oczkiem w głowie.

Nasza kuchnia

Nasze dania opieramy o bogatą różnorodność kuchni polskiej, która słynie na cały świat ze swoich niewątpliwych walorów smakowych. Oferujemy więc zarówno duży wybór potraw mięsnych, jak i tych wykonanych ze świeżych warzyw, które są charakterystyczne dla naszej szerokości geograficznej. Nie zapominamy także o kaszach i przyprawach, które stanowią serce każdego doskonale przyrządzonego dania. W naszej kuchni gotujemy po polsku jednakże z zastosowaniem zasad nowoczesnego odżywiania, co sprawia, że potrawy są jednocześnie pyszne oraz zdrowe.